יום רביעי, 14 בינואר 2015

פיגועי הטרור בפאריז-תיאוריית הקונספירציה


תנועת החמאס מאשימה את ממשלת נתניהו
בתכנון פיגועי הטרור בצרפת ואליה מצטרפים גורמים ממפלגת השלטון בטורקיה.
 תעשיית השקרים האיסלאמית עובדת באותה השיטה שעבדה לאחר הפיגוע במגדלי התאומים בניו יורק ב2001.

 

השנאה של תנועת החמאס לישראל איננה יודעת גבולות, לאחר ההלם הראשוני וגילויי השנאה לאסלאם בצרפת פרסמה המחלקה לענייני פליטים של תנועת חמאס ב12 בינואר הודעה המאשימה את ממשלת ישראל בראשות נתניהו בתכנון הפיגועים בפאריז ובמיוחד את הפיגוע "במסעדה היהודית" (כך במקור).

 תיאורית הקונספירציה של חמאס מסתמכת על "ראיות היסטוריות" המצוטטות בהודעתה.

  ההודעה מפרטת אחריות של ארגונים יהודים שהניחו מטעני חבלה במרכז התרבותי האמריקני בבגדאד ב-19 במרץ 1950 ומקרה נוסף שבו ,לדברי הודעת החמאס, פוצץ מרדכי בן פורת בית קפה בבגדאד ב-8 באפריל 1950, בפיצוץ נפגעו ארבעה יהודים.

  על סמך הדברים האלה קובעת ההודעה, מעורבותם של ישראל ונתניהו במה שקרה בצרפת ובמיוחד הפיגוע במסעדה היהודית, "הייתה לנצל את האירוע הזה לזרז את יהודי צרפת להגר לישראל ".

בהודעה נטען כי מבצע "צוק איתן" הביא להפסקת ההגירה היהודית לישראל וכי רוה"מ נתניהו מנסה ליצור אחדות גורל עם מדינות העולם המערבי כדי להפנות את המאמצים למלחמה בארגונים הפלסטינים המתנגדים לכיבוש.

 הודעת חמאס מזהירה את יהודי צרפת מפני העלייה לישראל ונאמר בה:

 "כל מהגר יהודי שיסכים להגר לפלסטין הכבושה, יהפוך למטרה של ההתנגדות הפלסטינית ,אשר יותר מאי פעם, מוכנה לטאטא את הכיבוש ולשחרר את פלסטין מהאימפריאליזם האחרון במאה ה21". 

 השקר הבוטה של חמאס משקף חששות ודאגות בתנועה מהשלכות הפיגועים בצרפת על הבעיה הפלסטינית.

בתנועת חמאס שותפים לאותה הדאגה ברשות הפלסטינית שתהליך הכפשתה ובידודה של ישראל באירופה ייעצר וההצלחה המדינית הפלסטינית בבירות אירופה תיבלם.

 מקורות בחמאס מביעים חשש כי סדר היום העולמי ישתנה והמלחמה בטרור האסלאמי הקיצוני תתפוס מקום גבוה בסדר היום הזה.

 במסגרת הזו עלולות מדינות אירופה לשוב ולהכליל את חמאס ברשימת ארגוני הטרור ושיקומה המקרטע של רצועת עזה בעקבות מבצע "צוק איתן" עלול להיפסק לחלוטין שכן המדינות התורמות לא ירצו לחזק את שלטון חמאס ברצועת עזה.

 לשקר החמאסי  הצטרפו גם גורמים לא ממשלתיים השייכים למפלגת השלטון "הצדק והפיתוח” בטורקיה השייכת לתנועת "האחים המוסלמים" שהיא תנועת האם של חמאס.

 עלי סאהין, חבר בפרלמנט הטורקי ודובר לענייני חוץ של מפלגת "הצדק והפיתוח" טען כי "הרציחות בפאריז היו מבוימות כדי שהאשמה על ההתקפה תנוח לפתחם של המוסלמים".

 הגדיל לעשות ראש עירית אנקרה מליא גוקסק, חבר מפלגת "הצדק והפיתוח" שהאשים את המוסד הישראלי באחריות להתקפה על בניין העיתון הסאטירי "שארלי הבדו".

 בנאום שנשא וצוטט בעיתון הטורקי "מיליאט" ב11 בינואר אמר גוקסק: "מטרת המוסד (הישראלי) בפיגוע הזה ובהריסתם של 50 מסגדים באירופה לאחר רצח 12 העובדים בעיתון הייתה להגביר את השנאה לאסלאם".
 

תעשיית השקרים של תנועת "האחים המוסלמים" העולמית ותנועת חמאס מתעוררת כל אימת שמתחוללים בעולם פיגועים גדולים המבוצעים על ידי מחבלים מוסלמים קיצוניים דוגמת הפיגוע במגדלי התאומים בניו יורק בשנת 2001.

 גם אז הפיצו גורמים אלה את "תיאוריית הקשר"
 כאילו היהודים וישראל עמדו מאחורי הפיגוע והמוסד היה שותף בתכנונו.

 

אין תגובות:

ראיונות וידאו עם יוני בן-מנחם

Copyright

כל הזכויות שמורות ליוני בן-מנחם © Copyright 2007-2008 Yoni Ben-Menachem
WWW.ARABEXPERT.CO.IL
תנאי השימוש באתר