יום שישי, 27 ביולי 2007

פעילי הטרור הפלסטינים שוב חוששים ממכשיר הטלפון הסלולרי

פעילי הטרור הפלסטינים, ברצועת עזה, מופתעים כל פעם מחדש כיצד ישראל מצליחה לפגוע בהם מהאוויר למרות אמצעי הזהירות שהם נוקטים. מדי פעם מתפרסמים, בעיתונות הפלסטינית, סיפורים של פעילי טרור שניצלו מסכנת הסיכול הממוקד הישראלי.
אחד הסיפורים האחרונים, הוא סיפורו של מפקד בכיר בזרוע הצבאית של ארגון הג'האד האיסלאמי ברצועה שטוען כי ישראל ניסתה לחסלו, לפני כמה ימים, באמצעות ירי ממסוקים בעת ששהה ברחוב נאצר בעיר עזה.
לדבריו, כמה דקות לפני נסיון החיסול,התקשרה אל המכשיר הסלולרי, שברשותו, של חברת אורנג' הישראלית, בחורה אשר חפשה מישהו בשם אחר. היא ביקשה ממנו להמתין על הקו, חזרה על המספר אליו חייגה ומשכה זמן. כמה שניות לאחר שניתקה את הקו נורה לעבר מכוניתו טיל ממסוק ישראלי אך הטיל החטיא את המטרה. הפעיל הפלסטיני סיפר כי אם השיחה היתה נמשכת הטיל היה פוגע במטרה.
בג'האד האיסלאמי טוענים כי ישראל משתמשת מידי פעם, בשיטה זאת וכי היא מאתרת את הפעילים הפלסטינים באמצעות מכשירי הטלפון הסלולרים שלהם. כך לטענתם חוסל לפני כמה שנים בעזה עזיז א-שאמי מבכירי הארגון לאחר שישראל איכנה את מקום המצאו באמצעות האזנה לשיחה שניהל,במכשיר מירס מתוצרת ישראל, שהיה ברשותו. גם יחייא עייאש המכונה "המהנדס" שהיה פעיל טרור בכיר של החמאס ואחראי למותם ופציעתם של עשרות אזרחים ישראלים, חוסל בפיצוץ מרחוק לאחר ששוחח בטלפון הסלולרי שהיה ברשותו.

אין תגובות:

ראיונות וידאו עם יוני בן-מנחם

Copyright

כל הזכויות שמורות ליוני בן-מנחם © Copyright 2007-2008 Yoni Ben-Menachem
WWW.ARABEXPERT.CO.IL
תנאי השימוש באתר